Компанія

Загальні відомості

Державне геофізичне підприємство «Укргеофізика» є найбільшою організацією з проведення геофізичних робіт на нафту, газ та інші види корисних копалин в Україні. Маючи більш ніж 50-річний досвід, підприємство виконує дослідження із застосуванням широкого комплексу геофізичних методів в основних геологічних регіонах України, а також за кордоном.
Найбільший обсягах геофізичних робіт займають сейсморозвідка 2Д, ЗД та геофізичні дослідження в свердловинах.
Високу ефективність досліджень забезпечує застосування новітніх технологій при проведенні польових робіт, обробці та інтерпретації отриманої інформації, а також великий досвід і кваліфікація геофізиків і геологів, що працюють на підприємстві. Важливу роль відіграє оптимальне комплектування геофізичних методів на всіх стадіях і етапах робіт.
З використанням матеріалів ДГП «Укргеофізика» відкрито більше ніж 300 родовищ різних видів корисних копалин (нафта, газ, вугілля та ін.)
За останні 5 років проведені сейсморозвідувальні 2Д дослідження на 120 площах в обсязі близько 21610 пог. км., в т.ч. 445 пог.км. в ОАЕ. Площадні сейсмічні (3Д) дослідження ДГП «Укргеофізіка» почало виконувати з 1986р. За останні 5 років виконані роботи 3Д на 10 площах в обсязі 3000км2.
Підприємство є членом Європейсько-Азіатського геофізичного товариства (ЕАГО), Європейської асоціації геофізиків та інженерів (ЕАГІ), Асоціації науково - технічного та ділового співробітництва по геофізичних дослідженнях та робіт в свердловинах (АІС).
Серед замовників підприємства Міністерство охорони навколишнього середовища, НАК «Нафтогаз України», компанії «Regal Petrolium», «Kuwait Energy», «Cadogan Petrolium», УКРНАФТА та інші організації, компанії та фірми різних форм власності.
ДГП «Укргеофізика» володіє сертифікатом відповідності ISO 9001 «Система управління якістю» та впроваджує систему екологічного менеджменту ISO 14000.

 

Гаряча Лiнiя

Новини

2016-12-01 15:18 Успішна сертифікація

ДГП "Укргеофзика" успішно пройшло сертифікаційний аудит на відповідність міжнародним стандартам.

2015-06-08 12:09 Підготовка висновків

Шановні надрокористувачі ! Державне геофізичне підприємство «Укргеофізика» пропонує за помірними договірними цінами підготувати висновок на продовження терміну дії спеціального дозволу на користування надрами.